215/45R20 95Y PILOT SPORT 4 S XL

MICHELIN

215/45R20 95Y PILOT SPORT 4 S XL

215/45R20 95Y PILOT SPORT 4 S XL

21,860.00 ден

На лагер

21,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501151 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: