215/45ZR17 91Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN
-10%

215/45ZR17 91Y PILOT SPORT 4 XL

215/45ZR17 91Y PILOT SPORT 4 XL

8,244.00 ден

На лагер

8,244.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009593 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: