215/50R17 95V ALPIN 6 XL

MICHELIN

215/50R17 95V ALPIN 6 XL

215/50R17 95V ALPIN 6 XL

11,700.00 ден

На лагер

11,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018051 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: