215/50R17 95V FR ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE

215/50R17 95V FR ALT WIN 3 XL

215/50R17 95V FR ALT WIN 3 XL

5,650.00 ден

На лагер

5,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013995 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: