215/50R17 95V SNOW XL RI

OUTLET 2020
RIKEN
-15%

215/50R17 95V SNOW XL RI

215/50R17 95V SNOW XL RI

4,411.50 ден

На лагер

4,411.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015414-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: