215/50R17 95V TS850P XL

CONTINENTAL
-10%

215/50R17 95V TS850P XL

215/50R17 95V TS850P XL

9,567.00 ден

На лагер

9,567.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009122 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: