215/50R17 95V W240s2 XL

OUTLET 2017
PIRELLI
-40%

215/50R17 95V W240s2 XL

215/50R17 95V W240s2 XL

5,664.00 ден

На лагер

5,664.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009039-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W210s2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: