215/50R17 95V Wintoura+ XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

215/50R17 95V Wintoura+ XL

215/50R17 95V Wintoura+ XL

3,944.00 ден

На лагер

3,944.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015879-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: