215/50R17 95V WR A3 XL

NOKIAN
-10%

215/50R17 95V WR A3 XL

215/50R17 95V WR A3 XL

6,489.00 ден

На лагер

6,489.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004601 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: