215/50R17 95V WR A4 XL

NOKIAN
-10%

215/50R17 95V WR A4 XL

215/50R17 95V WR A4 XL

6,813.00 ден

На лагер

6,813.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010518 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: