215/50R17 95W MA349 XL

MILEVER

215/50R17 95W MA349 XL

215/50R17 95W MA349 XL

3,480.00 ден

Out of stock

3,480.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503833 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: