215/50R17 95W PRIMACY 4 XL

MICHELIN
-10%

215/50R17 95W PRIMACY 4 XL

215/50R17 95W PRIMACY 4 XL

8,550.00 ден

На лагер

8,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014682 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: