215/50R18 92V TS850P SUV

CONTINENTAL
-10%

215/50R18 92V TS850P SUV

215/50R18 92V TS850P SUV

11,457.00 ден

На лагер

11,457.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016007 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: