215/50R18 92W CSC5 SUV

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

215/50R18 92W CSC5 SUV

215/50R18 92W CSC5 SUV

9,720.00 ден

На лагер

9,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016027-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: