215/50R19 93V Snowproof

NOKIAN

215/50R19 93V Snowproof

215/50R19 93V Snowproof

16,380.00 ден

На лагер

16,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023368 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: