215/55 R16 97H ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

215/55 R16 97H ALPIN 5 XL

215/55 R16 97H ALPIN 5 XL

7,497.00 ден

На лагер

7,497.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007435 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: