215/55 R16 97V ALPIN 5 XL

MICHELIN

215/55 R16 97V ALPIN 5 XL

215/55 R16 97V ALPIN 5 XL

9,610.00 ден

На лагер

9,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010552 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: