215/55 R17 98W Celsius AS2

TOYO

215/55 R17 98W Celsius AS2

215/55 R17 98W Celsius AS2

8,450.00 ден

На лагер

8,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500740 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: