215/55R16 93H ALPIN 6

MICHELIN
-10%

215/55R16 93H ALPIN 6

215/55R16 93H ALPIN 6

9,810.00 ден

На лагер

9,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505119 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: