215/55R16 93H KRISALP HP3

OUTLET 2019
KLEBER
-20%

215/55R16 93H KRISALP HP3

215/55R16 93H KRISALP HP3

4,592.00 ден

На лагер

4,592.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010381-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: