215/55R16 93H TS860

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

215/55R16 93H TS860

215/55R16 93H TS860

8,016.00 ден

На лагер

8,016.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010411-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: