215/55R16 93V CPC 5

CONTINENTAL
-10%

215/55R16 93V CPC 5

215/55R16 93V CPC 5

7,596.00 ден

На лагер

7,596.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005558 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: