215/55R16 93V MP270

MILEVER
-10%

215/55R16 93V MP270

215/55R16 93V MP270

2,835.00 ден

На лагер

2,835.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503831 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: