215/55R16 97H MP47 Hectorra 3 XL

MATADOR
-15%

215/55R16 97H MP47 Hectorra 3 XL

215/55R16 97H MP47 Hectorra 3 XL

5,236.00 ден

На лагер

5,236.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500414 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: