215/55R16 97H QUADRAXER 2 XL

OUTLET 2018
KLEBER
-30%

215/55R16 97H QUADRAXER 2 XL

215/55R16 97H QUADRAXER 2 XL

4,879.00 ден

На лагер

4,879.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016478-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: