215/55R16 97H SNOW WIN 2 XL

OUTLET 2018
SPORTIVA
-30%

215/55R16 97H SNOW WIN 2 XL

215/55R16 97H SNOW WIN 2 XL

2,751.00 ден

Out of stock

2,751.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010500-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

SPORTIVA

Шара

Snow Winter 2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: