215/55R16 97H SNOWTIME B2 XL RI

RIKEN

215/55R16 97H SNOWTIME B2 XL RI

215/55R16 97H SNOWTIME B2 XL RI

3,660.00 ден

На лагер

3,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010153 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: