215/55R16 97H WINTER XL TA

OUTLET 2019
TAURUS
-20%

215/55R16 97H WINTER XL TA

215/55R16 97H WINTER XL TA

3,776.00 ден

На лагер

3,776.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015319-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: