215/55R16 97H WR A3 XL

NOKIAN
-10%

215/55R16 97H WR A3 XL

215/55R16 97H WR A3 XL

6,525.00 ден

На лагер

6,525.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004844 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: