215/55R16 97W DRIVEGUARD RFT XL

BRIDGESTONE
-10%

215/55R16 97W DRIVEGUARD RFT XL

215/55R16 97W DRIVEGUARD RFT XL

6,012.00 ден

На лагер

6,012.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013126 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: