215/55R16 97W UltraContact XL FR

CONTINENTAL
-10%

215/55R16 97W UltraContact XL FR

215/55R16 97W UltraContact XL FR

10,665.00 ден

На лагер

10,665.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501784 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact FR

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: