215/55R17 94H TS850 P CS

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

215/55R17 94H TS850 P CS

215/55R17 94H TS850 P CS

9,160.00 ден

На лагер

9,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010503-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: