215/55R17 94H TS870 P ContiSeal

CONTINENTAL

215/55R17 94H TS870 P ContiSeal

215/55R17 94H TS870 P ContiSeal

13,450.00 ден

На лагер

13,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502267 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: