215/55R17 94V ALL SEASON RI

RIKEN

215/55R17 94V ALL SEASON RI

215/55R17 94V ALL SEASON RI

5,250.00 ден

На лагер

5,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500062 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Додадовте производ во Вашата кошничка: