215/55R17 94V ALL SEASON TA

OUTLET 2021
TAURUS

215/55R17 94V ALL SEASON TA

215/55R17 94V ALL SEASON TA

5,250.00 ден

Out of stock

5,250.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA024273-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: