215/55R17 94V ALL SEASON TA

TAURUS

215/55R17 94V ALL SEASON TA

215/55R17 94V ALL SEASON TA

5,250.00 ден

На лагер

5,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024273 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: