215/55R17 94V BRAVURIS FR

BARUM
-10%

215/55R17 94V BRAVURIS FR

215/55R17 94V BRAVURIS FR

5,598.00 ден

На лагер

5,598.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500141 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: