215/55R17 94V CPC 5 CS

CONTINENTAL

215/55R17 94V CPC 5 CS

215/55R17 94V CPC 5 CS

10,810.00 ден

На лагер

10,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009665 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: