215/55R17 94V CROSSCLIMATE 2

MICHELIN
-10%

215/55R17 94V CROSSCLIMATE 2

215/55R17 94V CROSSCLIMATE 2

10,413.00 ден

На лагер

10,413.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500499 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: