215/55R17 94V DX640

DAVANTI
-20%

215/55R17 94V DX640

215/55R17 94V DX640

4,360.00 ден

На лагер

4,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016829 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: