215/55R17 94V N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

215/55R17 94V N’blue HD Plus

215/55R17 94V N’blue HD Plus

5,265.00 ден

На лагер

5,265.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500610 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: