215/55R17 94W DYNAXER HP3

KLEBER
-10%

215/55R17 94W DYNAXER HP3

215/55R17 94W DYNAXER HP3

4,743.00 ден

На лагер

4,743.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008094 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: