215/55R17 94W PRIMACY 3 SELFSEAL

MICHELIN
-61%

215/55R17 94W PRIMACY 3 SELFSEAL

215/55R17 94W PRIMACY 3 SELFSEAL

5,000.73 ден

На лагер

5,000.73 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010110-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: