215/55R17 94W s-i P7 CINTURATO

PIRELLI

215/55R17 94W s-i P7 CINTURATO

215/55R17 94W s-i P7 CINTURATO

9,460.00 ден

Out of stock

9,460.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504294 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

CINTURATO P7

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: