215/55R17 94Y PERFORMANCE

SPORTIVA

215/55R17 94Y PERFORMANCE

215/55R17 94Y PERFORMANCE

2,990.00 ден

На лагер

2,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009420 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: