215/55R17 98H W210s2 XL

PIRELLI

215/55R17 98H W210s2 XL

215/55R17 98H W210s2 XL

10,000.00 ден

На лагер

10,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501949 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Бренд

PIRELLI

Шара

W210s2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: