215/55R17 98V POLARIS 5 XL

BARUM

215/55R17 98V POLARIS 5 XL

215/55R17 98V POLARIS 5 XL

7,460.00 ден

На лагер

7,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502245 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: