215/55R17 98V QUADRAXER 2 XL

KLEBER
-10%

215/55R17 98V QUADRAXER 2 XL

215/55R17 98V QUADRAXER 2 XL

7,272.00 ден

На лагер

7,272.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021967 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: