215/55R17 98V SNOW XL RI

OUTLET 2019
RIKEN
-20%

215/55R17 98V SNOW XL RI

215/55R17 98V SNOW XL RI

4,320.00 ден

На лагер

4,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015416-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: