215/55R17 98V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

215/55R17 98V WR Snowproof P XL

215/55R17 98V WR Snowproof P XL

9,297.00 ден

На лагер

9,297.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020614 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: